NKÚ přijme SPRÁVCE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ do odboru informatiky

Náplň práce:

  • zajišťování správy (provozu, údržby a rozvoje) svěřených aplikací a informačních systémů
  • příprava, realizace a testování modifikací aplikací a informačních systémů
  • zpracování norem a postupů změn provozu a údržby, vedení technické a uživatelské dokumentace
  • poskytování přímé podpory uživatelům (interní helpdesk)
  • účast v projektech zavádění nových informačních a komunikačních systémů a služeb

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání minimálně bakalářského stupně technického zaměření (informační technologie, elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika)
  • vyšší než uživatelská znalost HW a SW - informatika obecně
    • základní znalost HW infrastruktury, operačních systémů (MS Windows Server 2008 a vyšší, MS Windows 7 a vyšší),
  • znalost provádění analýzy uživatelských požadavků, podmínek, prostředí
  • znalost postupů testování
  • znalost programovacích jazyků (C#, VB.NET) a skriptovacího jazyka PowerShell výhodou
  • znalost jiných operačních systémů (Linux, Android, apod.) výhodou
  • praxe v oboru není nutná, je však výhodou
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • ŘP skupiny B
  • příjemné vystupování, spolehlivost, proaktivita, flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • plat podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příloha č. 2
  • pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za výkon veřejné funkce
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha

Možnýnástup: ihned

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 22. 9. 2017 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu na Nejvyšší kontrolní úřad dáváte, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Nejvyššího kontrolního úřadu výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé.