NKÚ přijme zaměstnance na pozici UČITEL-VYCHOVATEL / UČITELKA-VYCHOVATELKA v zařízení péče o děti předškolního věku (dětská skupina) zástup za MD/RD

Náplň práce:

  • vzdělávací a výchovná činnost, organizace denního programu pro děti ve věku 2 - 5 let,
  • spolupráce při zajišťování vhodných provozních podmínek předškolního zařízení,
  • vedení denní administrativy spojené s chodem předškolního zařízení,
  • komunikace s rodiči.

Požadujeme:

  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou - odbornou způsobilost odpovídající povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, nebo sociálního pracovníka/pracovníka v sociálních službách, učitele mateřské školy/učitele prvního stupně základní školy/vychovatele, profesní kvalifikaci chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky odborné způsobilosti k výkonu povolání lékaře,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost (při posuzování zdravotní způsobilosti se postupuje podle právních předpisů o pracovně lékařských službách),
  • praxe v oboru min. 2 roky,
  • kladný a laskavý přístup k dětem,
  • samostatnost, komunikativnost, flexibilitu a týmovou spolupráci,
  • uživatelskou znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • zajímavou, tvůrčí práci v příjemném prostředí ve významné státní instituci,
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu,
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2,
  • pracovní poměr na dobu určitou,
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky).

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 27. 8. 2019 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.