Kontrolní akce č. 94/09

Hospodaření s rozpočtovými prostředky přidělenými v roce 1993 Ministerstvu zemědělství a vybraným rozpočtovým organizacím v jeho působnosti a dále vybraným příjemcům dotací do agrárně-potravinářského komplexu

KZ vypracovává:
Rodr Zdeněk, Ing.
KZ schvaluje:
Senát NKÚ v tomto složení:
Stav akce:
ukončená publikovaná
Kontrolní závěr:
kontrolní závěr (pdf)
Právní předpisy v kontrolním závěru:
119/1992, 195/1991, 205/1991, 253/1992, 301/1992, 331/1993, 451/1992, 563/1991, 576/1990, 65/1965,
Tisková zpráva:
ne
Jednání ve vládě:
č. j. 727/95 (bez usnesení)
Jednání v parlamentu:
ne
Trestní oznámení:
ne
Oznámení správci daně:
ne
Navazující kontroly:
ne

Kontrolované osoby:

 Název/jméno Okres
A L A, a.s. Řepníky  Chrudim
A.S.B. FRUKT a.s., Buchlovice  Uherské Hradiště
ABM HRÁDEK, s.r.o., Slavičín-Hrádek  Zlín
Agrární komora České republiky, Praha  Praha
AGRI-M, spo. s r.o., Mistřice  Uherské Hradiště
AGRION, spol. s r.o., Plumlov  Prostějov
AGRO - JMV, s.r.o., Valašské Klobouky  Zlín
AGRO - Měřín, a.s., Měřín  Žďár nad Sázavou
Agro Blatná a.s., Blatná  Strakonice
AgroAirVa, Bedřich Vávra, Prostějov  Prostějov
Agrodružstvo Liboměřice, Pohled  Chrudim
AGROFARM, a.s., Žďár nad Sázavou  Žďár nad Sázavou
AGROPA, spol. s r.o., Drásov, Malhostovice  Brno-venkov
AGROPODNIK, akciová společnost, Jihlava  Jihlava
Agropomezí, s.r.o., Brumov-Bylnice  Zlín
AGROSEV JIHLAVA, spol. s r.o.  Jihlava
Agrovysočina, a.s., Žďár nad Sázavou  Žďár nad Sázavou
Anna Darebníčková, Stará Ves  Přerov
Anna Šmardová, Olomouc  Olomouc
Antonín Balcárek, Krnov  Olomouc
AQUEKO, spol. s r.o., Velké Meziříčí  Žďár nad Sázavou
Blahoslav Krejsek, Dlouhé  Žďár nad Sázavou
BOHEMIA AMARANTH, s.r.o., Olomouc  Olomouc
Bohumír Kučera, Uzenice  Strakonice
Břetislav Kráčmar, Olomouc  Olomouc
Břetislav Vyhlídal, Biskupice  Prostějov
BSK Budětsko, spol. s r.o., Budětsko  Prostějov
Dagmar Němcová, Kučeř  Písek
Dagmar Srnová, Mirošov  Žďár nad Sázavou
Družstvo Agrico Želechovice, Želechovice nad Dřevnicí  Zlín
Družstvo pro zemědělskou a obchodní činnost Oslavice  Žďár nad Sázavou
Družstvo služeb Slavkov  Uherské Hradiště
Družstvo vlastníků Javorník, Štítná nad Vláří  Zlín
Družstvo vlastníků Lhota, Lhota u Zlína  Zlín
Eko Garden, s.r.o., Malenovice  Zlín
Eliška Čermáková, Opatovice  Brno-venkov
Eliška Malíková, Osek nad Bečvou  Přerov
Emil Kafka, Agroservis Vojtěchov  Chrudim
Farma Nedašov, spol. s r.o., Nedašov  Zlín
Fauna CS, s. r. o., Líšná  Žďár nad Sázavou
FAUNUS Strakonice, s.r.o., Přeštovice  Strakonice
FLORCENTER, spol. s r.o., Olomouc  Olomouc
František Brejcha, Záhoří, Kašina Hora  Písek
František Cívela, Napajedla  Zlín
František Hájek, Lesoňovice  Žďár nad Sázavou
František Chalupa, Urbanov  Jihlava
František Jenček, Holín  Jičín
František Kopecký, Bylany  Chrudim
František Navrátil, Milasín  Žďár nad Sázavou
František Pilař, Křižanovice  Chrudim
František Sláma, Ochoz, p. Konice  Prostějov
František Špatný, Bílsko  Strakonice
František Uhrovič, Lužice  Hodonín
Glyso, s.r.o., Kunovice  Uherské Hradiště
GRANUM, Spytihněv, spol. s r.o.  Zlín
Gustav Král, Sentice  Brno-venkov
Hospodářské obchodní družstvo Jabloňov  Žďár nad Sázavou
Ing. Bohumír Špaček, Kralice na Hané  Prostějov
Ing. Bohuslav Čížek, Stožice  Strakonice
Ing. Eva Mentlíková, fa Pedigree, Hvožďany  Plzeň-sever
Ing. František Cinek, Prostějov  Prostějov
Ing. František Sekanina, Žerůvky  Olomouc
Ing. František Tomášek, Milevsko, Velká  Písek
Ing. Ivo Kobelka, Bělá u Jevíčka  Svitavy
Ing. Jan Pejř, Suchdol, Labutice  Prostějov
Ing. Jan Skácelík, Bochoř  Přerov
Ing. Jan Vaňous, Bohuňovice  Svitavy
Ing. Jiří Coufal, Linhartice  Svitavy
Ing. Jiří Mayer, Krejnice  Strakonice
Ing. Josef Hradil, Horní Újezd  Přerov
Ing. Juraj Víťazka, Olomouc  Olomouc
Ing. Karel Skácel, Kralice na Hané  Prostějov
Ing. Lubor Slezák, Tuněchody  Chrudim
Ing. Milan Luňáček, Firma AGROS, Bulovka  Liberec
Ing. Miroslav Čunát, Osek  Písek
Ing. Miroslav Zatloukal, Kralice na Hané  Prostějov
Ing. Petr Hajduček, Olomouc  Olomouc
Ing. Stanislav Pokorný, Malešovice  Brno-venkov
Ing. Stanislav Zbořílek, Hrubčice  Prostějov
Ing. Vladimír Tatíček, Blažkov  Žďár nad Sázavou
INTER TRAB CENTRUM, spol. s r.o., Napajedla  Zlín
Ivan Pospíšil, Srbce  Prostějov
Jan Charypar, Bechyně, Lišky  Písek
Jan Jílek, Střítež  Svitavy
Jan Malec, Petráveč  Žďár nad Sázavou
Jan Trödler, Radňovice  Žďár nad Sázavou
Jana Gajdůšková, Napajedla  Zlín
Jana Hořejší, Branice  Písek
Jaromír Chroust, Křídla  Žďár nad Sázavou
Jaromír Konečný, Loučany  Olomouc
Jaromír Konečný, Rychnov na Moravě (Holštýnfarma)  Svitavy
Jaromír Kutil, Kovářov, Předbořice  Písek
Jaroslav Bakeš, Kočí  Chrudim
Jaroslav Hrádek, Vlastec, Struhy  Písek
Jaroslav Kohout, Křižanov  Písek
Jaroslav Krejčiřík, Přerov, Žeravice  Přerov
Jaroslav Němec, Dobev, Oldřichov  Písek
Jaroslav Švehlík, farma Horní Újezd  Přerov
Jindřich Šácha, Záhoří, Jamný  Písek
Jiří Dostalík, Bělotín  Přerov
Jiří Houška, Plzeň  Plzeň
Jiří Kolařík, Lhota nad Moravou  Olomouc
Jiří Melka, Dětkovice, p. Určice  Prostějov
Jiří Neuman, Vlastec, Červený Újezdec  Písek
Jiří Novák, Nemilany  Olomouc
Jiří Pecina, České Lhotice  Chrudim
Jiří Suchý, Lom  Strakonice
Jiří Talaš, Tlumačov  Zlín
Jiří Vlnatý, Dolní Novosedly  Písek
Josef Bělín, Čelčice  Prostějov
Josef Caletka, Osek nad Bečvou  Přerov
Josef Capouch, Sepekov  Písek
Josef Frendlovský, Ostrov nad Oslavou  Žďár nad Sázavou
Josef Hašek, Dolní Novosedly  Písek
Josef Kladivo, Dolní Újezd  Svitavy
Josef Mátl, Kozlov  Jihlava
Josef Švoma, Budeč  Žďár nad Sázavou
Josef Töth, Luhačovice, Řetechov  Zlín
Karel Ježek, Vystrčenovice  Jihlava
Karel Kašpar, Bohuňovice  Svitavy
Karel Kopista, Úhřetice  Chrudim
Karel Neubauer, Puklice  Jihlava
Karlova pekárna s.r.o., Židlochovice  Brno-venkov
Kilar, a.s., Jevíčko  Svitavy
KLIP, s.r.o., Křekov  Zlín
Konsorcium soukromých rolníků Agria, Šlapanice  Brno-venkov
Krčma - Nový Dvůr, s.r.o.  Žďár nad Sázavou
KVÚVV Bratislava, s.p. - VSVV Mutěnice  Hodonín
Ladislav Jáchim, Krejnice  Strakonice
Ladislav Ordelt, Osek nad Bečvou  Přerov
Ladislav Ziebiker - ELZA - EKO, Lužany  Jičín
Lenka Doležalová, Březinky  Svitavy
Leoš Mazurka, Mladějovice  Olomouc
Libor Šikl, Zvole  Žďár nad Sázavou
LINEA NIVNICE, a.s.  Uherské Hradiště
Lubomír Černý, Sirákov  Žďár nad Sázavou
Marie Bílková, Žeraviny  Hodonín
Marie Roudenská, Radkov  Žďár nad Sázavou
Marie Víšková, Mladoňovice, Lipina  Chrudim
Marie Zatloukalová, Rozdrojovice  Brno-venkov
Markéta Exlová, Bystřice nad Pernštejnem  Žďár nad Sázavou
Martin Novotný, Luže, Doly  Chrudim
Milan Zajíc, Opatovice  Brno-venkov
Miloš Šoustal, Sobotovice  Brno-venkov
Miloš Uher, Kovářov, Předbořice  Písek
Ministerstvo zemědělství  Praha
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Brno  Brno
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor České Budějovice  České Budějovice
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Hodonín  Hodonín
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Chrudim  Chrudim
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Jihlava  Jihlava
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Kutná Hora  Kutná Hora
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Liberec  Liberec
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Olomouc  Olomouc
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Opava  Opava
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Písek  Písek
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Plzeň  Plzeň
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Prostějov  Prostějov
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Přerov  Přerov
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Strakonice  Strakonice
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Svitavy  Svitavy
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Uherské Hradiště  Uherské Hradiště
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Zlín  Zlín
Ministerstvo zemědělství - Územní odbor Žďár nad Sázavou  Žďár nad Sázavou
Miroslav Klementa, Vícov  Prostějov
MVDr. Jiří Kubín, Moravská Třebová  Svitavy
MVDr. Václav Lakomý, Senička  Olomouc
NARM spol. s r.o., Radslavice  Přerov
Niva, spol. s r.o., Vílanec  Jihlava
NUBIA a.s., Medlov  Olomouc
Oldřich Doležal, Chrudim  Chrudim
Oldřich Kopecký, Střítež  Chrudim
OLPLANT spol. s r.o., Olomouc  Olomouc
Oseva Agri Chrudim a.s., Chrudim  Chrudim
OTMA - Slovácké konzervárny, spol. s r.o., Mařatice  Uherské Hradiště
Pavel Čedík, Písek  Písek
Pavel Gerlich, Nová Ves  Žďár nad Sázavou
Pavel Večeřa, Olšany u Prostějova  Prostějov
Petr Šantrůček, Pavlov  Žďár nad Sázavou
Petr Zakopal, Stará Ves  Přerov
PIKA, spol. s r.o., Uherské Hradiště  Uherské Hradiště
POULTRY, spol. s r.o., Buchlovice  Uherské Hradiště
R P N spol. s r.o., Slatiňany  Chrudim
Radka Novotná, Moravská Knínice  Brno-venkov
ROMZA - Nedvězí, spol. s r.o.  Olomouc
Rudolf Navrátil, Nezamyslice  Prostějov
RV Kobeřice, s.r.o.  Prostějov
SENEGA s.r.o., Napajedla  Zlín
Slovácká Fruta, a.s., Kunovice  Uherské Hradiště
Stamys, s. r. o., Malenovice  Zlín
Stanislav Kaman, Lhotky  Žďár nad Sázavou
Stanislav Krytinář, Sejřek  Žďár nad Sázavou
Stanislav Vávra, Stará Ves  Přerov
Státní kontrolní a zkušební ústav zemědělský - oblastní správa v Praze  Praha
Státní kontrolní a zkušební ústav zemědělský - pobočka v Brně  Brno
Státní kontrolní a zkušební ústav zemědělský - pobočka v Opavě  Opava
Státní kontrolní a zkušební ústav zemědělský v Brně  Brno
TOPAGRA, spol. s r.o., Topolná  Uherské Hradiště
TP AGROS , v.o.s., Načešice  Chrudim
UHLÍŘ a FAULHAMMER, spol. s r.o., Ubušínek  Žďár nad Sázavou
UNICHOV a. s., Litomyšl  Svitavy
Ústav zemědělské ekonomiky a informací, Praha (pův. Výzkumný ústav zemědělské ekonomiky, Praha)  Praha
Václav Bouchal, Osek nad Bečvou  Přerov
Václav Juda, Bohuňov  Žďár nad Sázavou
Václav Klobása, Medlov  Brno-venkov
Václav Puchta, Měšín  Jihlava
Václav Stejskal, Kadov, Lnářský Málkov  Strakonice
VETO Veselíčko s.r.o.  Písek
Vítězslav Komín, Telč III  Jihlava
Vladimír Havlíček, Nížkov  Žďár nad Sázavou
Vladimír Skácel, Koválovice u Tištína  Prostějov
Vladimír Šimek, Křídla  Žďár nad Sázavou
Vladimír Vahala, Hustopeče nad Bečvou  Přerov
Vlasta Všetečková, Šlapanice  Brno-venkov
Vlastimil Mlčoch, Biskupice, p. Kralice na Hané  Prostějov
Vojtěch Krejčí, Otaslavice  Prostějov
Výmyslov s.r.o., Přerov, Výmyslov  Přerov
Výrobně obchodní družstvo Lidmovice, Skočice  Strakonice
Výrobně obchodní družstvo Vlčnov  Uherské Hradiště
Výrobně obchodní družstvo Zlechov  Uherské Hradiště
Zdena Horníková, Hustopeče nad Bečvou, Poruba  Přerov
Zdeněk Adam - Pila Unčín, spol. s r.o.  Žďár nad Sázavou
Zdeněk Hos, Brtnice, Příseka  Jihlava
Zdeněk Němec, Štěkeň, Vítkov  Strakonice
Zdeněk Stodola, Biskupice  Prostějov
Zemědělci Vlachovice, s.r.o., Vlachovice  Zlín
Zemědělská obchodní společnost, s.r.o., Dolní Rožínka  Žďár nad Sázavou
Zemědělská společnost Lako, a.s., Konice  Prostějov
Zemědělská společnost Stará Říše s.r.o.  Žďár nad Sázavou
Zemědělské a obchodní družstvo Kluky  Písek
Zemědělské a obchodní družstvo Olší u Tišnova, Olší  Brno-venkov
Zemědělské družstvo "Farmář", Pozořice  Brno-venkov
Zemědělské družstvo "Růžový palouček", Morašice  Svitavy
Zemědělské družstvo Bělčice  Strakonice
Zemědělské družstvo Bobrová - Dlouhé, Bobrová  Žďár nad Sázavou
Zemědělské družstvo Bohuňovice  Olomouc
Zemědělské družstvo Čejetice, p. Štěkeň  Strakonice
Zemědělské družstvo Čejkovice  Hodonín
Zemědělské družstvo Červenka  Olomouc
Zemědělské družstvo Dolina, Staré Město  Uherské Hradiště
Zemědělské družstvo Dolní Újezd  Svitavy
Zemědělské družstvo Družba, Boršice u Buchlovic  Uherské Hradiště
Zemědělské družstvo Dřevohostice  Přerov
Zemědělské družstvo Dub nad Moravou  Olomouc
Zemědělské družstvo Holetín  Chrudim
Zemědělské družstvo Horka nad Moravou  Olomouc
Zemědělské družstvo Hrejkovice, Milevsko, Dmýštice  Písek
Zemědělské družstvo chovatelů a pěstitelů Litomyšl  Svitavy
Zemědělské družstvo Jinín  Strakonice
Zemědělské družstvo Kadov  Strakonice
Zemědělské družstvo Kostelec na Hané  Prostějov
Zemědělské družstvo Kovářov  Písek
Zemědělské družstvo Lipová  Prostějov
Zemědělské družstvo Nové Město na Moravě  Žďár nad Sázavou
Zemědělské družstvo Olšava, Sehradice  Zlín
Zemědělské družstvo Ostrovačice - Říčany, Ostrovačice  Brno-venkov
Zemědělské družstvo Pístov, Jihlava, Pístov  Jihlava
Zemědělské družstvo Pobečví, Rokytnice u Přerova  Přerov
Zemědělské družstvo Podještědí, Český Dub  Liberec
Zemědělské družstvo Pomoraví, Babice  Uherské Hradiště
Zemědělské družstvo Prušánky  Hodonín
Zemědělské družstvo Předmostí, Přerov  Přerov
Zemědělské družstvo Příluka  Svitavy
Zemědělské družstvo Radešínská Svratka  Žďár nad Sázavou
Zemědělské družstvo Radiměř  Svitavy
Zemědělské družstvo Rozsochy  Žďár nad Sázavou
Zemědělské družstvo Sedlice  Strakonice
Zemědělské družstvo Senice na Hané  Olomouc
Zemědělské družstvo Strážnice  Hodonín
Zemědělské družstvo SVORNOST, Bzenec  Hodonín
Zemědělské družstvo Třebohostice  Strakonice
Zemědělské družstvo Tšicko, Tršice  Olomouc
Zemědělské družstvo Ujčov  Žďár nad Sázavou
Zemědělské družstvo Unčovice, Litovel, Unčovice  Olomouc
Zemědělské družstvo Velký Beranov  Jihlava
Zemědělské družstvo Vícov  Prostějov
Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták  Zlín
Zemědělské družstvo vlastníků Pikárec  Žďár nad Sázavou
Zemědělské družstvo VRBÁTKY, Vrbátky  Prostějov
Zemědělské družstvo Záboří, Lažánky  Strakonice
Zemědělské družstvo Záhoří  Písek
Zemědělské družstvo Zlín, Tečovice  Zlín
Zemědělské družstvo Želatovice  Přerov
Zemědělské obchodní družstvo "Malá Haná" Jevíčko  Svitavy
Zemědělské obchodní družstvo Banín  Svitavy
Zemědělské obchodní družstvo Blatná  Strakonice
Zemědělské obchodní družstvo DEJAS, Dzbel  Prostějov
Zemědělské obchodní družstvo Dolňácko, Hluk  Uherské Hradiště
Zemědělské obchodní družstvo Kornice, Litomyšl, Kornice  Svitavy
Zemědělské obchodní družstvo Kraselov  Strakonice
Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov  Prostějov
Zemědělské obchodní družstvo Opatovec  Svitavy
Zemědělské obchodní družstvo Poolšaví, Uherský Brod - Havřice  Uherské Hradiště
Zemědělské obchodní družstvo Sepekov  Písek
Zemědělské obchodní družstvo Škvořetice  Strakonice
Zemědělské obchodní družstvo Uherské Brod  Uherské Hradiště
Zemědělské obchodní družstvo ZENOV, Suchdol  Prostějov
Zemědělské výrobní a obchodní družstvo Hustopeče, Hustopeče nad Bečvou  Přerov
Zemědělské zásobování a nákup Prostějov  Prostějov
Zemědělské zásobování a nákup Uherské Hradiště, a.s.  Uherské Hradiště
Zemědělsko-obchodní družstvo Mír, Kunovice  Uherské Hradiště
Zemědělsko-obchodní družstvo Nedakonice  Uherské Hradiště
Zemědělsko-obchodní družstvo Pivkovice  Strakonice
Zemědělsko-obchodní družstvo Ploština, Loučka  Zlín
Zemědělsko-obchodní družstvo Slovácko, Polešovice  Uherské Hradiště
ZEOS UNI, s.r.o., Jihlava  Jihlava
Živa, spol. s r.o., Hrubá Vrbka  Hodonín

Poslední aktualizace databáze: 18.4.2024. Připomínky k databázi a aplikaci: webmaster@nku.cz.

tisk stránky