Kontrolní akce č. 94/21

Kontrola nakládání s prostředky státního rozpočtu poskytovanými na státní účast při snižování spotřeby paliv a energie v obytných budovách a bytech v ČR

KZ vypracovává:
Skála Petr, Ing.
KZ schvaluje:
Senát NKÚ v tomto složení:
Stav akce:
ukončená publikovaná
Kontrolní závěr:
kontrolní závěr (pdf)
Právní předpisy v kontrolním závěru:
166/1993, 205/1991, 474/1992, 563/1991, 576/1990,
Tisková zpráva:
ne
Jednání ve vládě:
č. j. 619/95 (bez usnesení)
Jednání v parlamentu:
ne
Trestní oznámení:
ne
Oznámení správci daně:
ne
Navazující kontroly:
98/25, 97/33, 94/21

Kontrolované osoby:

 Název/jméno Okres
akad. arch. Miroslav Vochta, Brno  Brno
Anna Přívarová, Ostrava  Ostrava
Antonín Zítka, Praha 4  Praha
BENKO eko-elektrik, s.r.o., Opava  Opava
Bohumil Knebl, Olomouc  Olomouc
Břetislav Mládek, Vrbatův Kostelec  Chrudim
Bytové družstvo Pragostav, Praha 10  Praha
Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.  Praha
EKWIND, spol. s r.o., Opava  Opava
Elektrárny Opatovice, a.s., Opatovice nad Labem - Pardubice  Pardubice
FAWINO eko-elektrik, s.r.o., Hradec nad Moravicí  Opava
František Hostek, Janovice nad Úhlavou, Rohozno  Klatovy
Helena Hynková, Praha 4  Praha
Ing. Bedřich Elis, Jirkov  Chomutov
Ing. Eva Janečková a Ing. Petr Horský, Brno  Brno
Ing. Jaroslav Brandejs, Petr Brandejs a Marie Brandejsová, Praha 4  Praha
Ing. Jiří Čáp a Ing. Dana Čápová, Praha 6  Praha
Ing. Jiří Chaloupka, Vrchlabí  Trutnov
Ing. Jiří Kučera, Brno  Brno
Ing. Josef Horák a Jan Horáková, Horka  Chrudim
Ing. Josef Jeleček, Třebíč  Třebíč
Ing. Josef Luňáček a Helena Luňáčková, Ostrava-Svinov  Ostrava
Ing. Ladislav Koukal, Brno  Brno
Ing. Libuše Štefanová, Ing. Břetislav Štefan, Libuše Vévodová a Ing. Břetislav Vévoda, Svitavy  Svitavy
Ing. Miroslav Dunovský, Strakonice  Strakonice
Ing. Miroslav Flídr, Třebíč  Třebíč
Ing. Oldřich Svoboda, Jihlava  Jihlava
Ing. Petr Mikeš a Jiří Mikeš, Strakonice  Strakonice
Ing. Richard Horký, Hrotovice  Třebíč
Ing. Vladimír Sládeček, Přerov  Přerov
Ing. Zdeněk Hodboď, Konice  Prostějov
Integrovaná střední škola, Kroměříž  Kroměříž
Ivana Špačková a Vladimír Špaček, Brno  Brno
Jan Kuba, Olomouc  Olomouc
Jaroslav Komínek, Konice  Prostějov
Jaroslav Řehák, Jirkov  Chomutov
Jihomoravská energetika, a.s., Brno  Brno
Josef Tomíček, Hlučín  Opava
JUDr. Gustav Zachar, Hranice na Moravě  Přerov
JUDr. Jaroslav Rychtář a Ing. Hana Rychtářová, Praha 4  Praha
Magistrát města Brna  Brno
Martin Findejs, Drnovice  Vyškov
město Duchcov  Teplice
město Frenštát pod Radhoštěm  Nový Jičín
město Jaroměř  Náchod
město Klatovy  Klatovy
město Lipník nad Bečvou  Přerov
město Lovosice  Litoměřice
město Meziboří  Most
město Moravská Třebová  Svitavy
město Náchod  Náchod
město Ostrava - městský obvod Poruba  Ostrava
město Strakonice  Strakonice
město Sušice  Klatovy
město Třebíč  Třebíč
město Znojmo  Znojmo
městská část Praha 12 (pův. Místní úřad Modřany Praha 4)  Praha
městská část Praha 13 (pův. Místní úřad Jihozápadní Město)  Praha
městská část Praha 3 (pův. Obvodní úřad Praha 3)  Praha
Milan Bezdíček, Újezd u Chocně  Ústí nad Orlicí
Milan Janovský, Chomutov  Chomutov
Miloslav Vašíček a Vítězslava Vašíčková, Ostrava-Nová Bělá  Ostrava
Ministerstvo financí  Praha
Ministerstvo průmyslu a obchodu  Praha
Miroslav Havrlant, Velká Polom  Opava
MUDr. Martin Vašák a MUDr. Božena Vašáková, Opava  Opava
Nemocnice Hranice na Moravě  Přerov
Nemocnice s poliklinikou, Veselí nad Moravou  Hodonín
obec Charváty  Olomouc
obec Kovářská  Chomutov
obec Radonice  Chomutov
Oldřich Jelínek a Danuše Jelínková, Brno  Brno
Patrik Lhoťan, Vigantice  Vsetín
Pavel Fajmon, Pustá Rybná  Svitavy
Petr Berák a Milan Puš, Chotěvice  Trutnov
PhDr. Hana Kuzníková, Ostrava-Svinov  Ostrava
RAP Hlučín (Radim Plaček)  Opava
Rudolf Šindler, Malé Hoštice  Opava
SJUKO, s.r.o., Přerov  Přerov
statutární město Ostrava (pův. město Ostrava)  Ostrava
statutární město Přerov (pův. město Přerov)  Přerov
statutární město Ústí nad Labem  Ústí nad Labem
Stavební bytové družstvo "Mír" Teplice  Teplice
Stavební bytové družstvo Budovatelů metra, Praha 10  Praha
Stavební bytové družstvo Chomutov  Chomutov
Stavební bytové družstvo Nový Domov, Praha 4  Praha
Stavební bytové družstvo Praha 6  Praha
Stavební bytové družstvo Rozkvět, Jihlava  Jihlava
Stavební bytové družstvo Rozvoj, Opava  Opava
Stavební bytové družstvo Rozvoj, Praha 4  Praha
Stavební bytové družstvo Severní Město, Praha 8  Praha
Stavební bytové družstvo Strakonice  Strakonice
Stavební bytové družstvo Ústí nad Orlicí  Ústí nad Orlicí
Stavební bytové družstvo Vyšehrad, Praha 4  Praha
Stavební bytové družstvo Zelená Hora, Žďár nad Sázavou  Žďár nad Sázavou
Stavební bytové družstvo Znojemčan, Znojmo  Znojmo
Synthesia, a.s., Pardubice-Semtín  Pardubice
Tamara Roušarová a Vladimír Roušar, Březno  Chomutov
UNIGEO a.s., Ostrava  Ostrava
Vědunka Brantálová a Boleslav Brantál, Háj ve Slezsku  Opava
Vladimír Brandejs, Náchod-Babí  Náchod
Vladimír Zahel, Slavkov  Opava
Vlasta Matoušková a Pavel Turek, Praha 10  Praha
Zdeněk Čermák, Třebíč  Třebíč
Zdeněk Palata, Náchod  Náchod
Zdeněk Zámorský, Vítonice  Kroměříž
ŽDB a.s., Bohumín  Karviná

Poslední aktualizace databáze: 18.4.2024. Připomínky k databázi a aplikaci: webmaster@nku.cz.

tisk stránky