Odbor kontroly obrany a bezpečnosti: Kontrolor/ka

Obrana a vnitřní bezpečnost – i to je předmětem našich kontrol. Zajímá vás to, máte zkušenosti s daným tématem? Napište nám a pomozte nám s kontrolou.

Náplň práce:

  • Hlavní náplní je kontrolní činnost zaměřená na oblast obrany a bezpečnosti.
  • Nedílnou součástí práce je analytická činnost, koncepční a metodická činnost (např. spolupráce při zpracování podnětů kontrolní činnosti a přípravě a realizaci koncepce a strategie oddělení/ odboru kontroly obrany a bezpečnosti).
  • Budete se také věnovat monitorování, získávání a analýza dat a informací ve svěřené odborné oblasti.
  • Dále bude součástí práce rozbor informací týkajících se hospodaření OSS/PO/kapitol SR.
  • Čeká Vás zpracování odborných analytických materiálů a stanovisek k materiálům ústředních orgánů a dalších subjektů.
  • V neposlední řadě se budete věnovat připomínkování interních a externích dokumentů.

Co byste měli mít vy:

  • Potřebujeme někoho se VŠ vzděláním magisterského stupně.
  • Nutností jsou analytické schopnosti (rozbor výzkumného problému po věcné stránce) a schopnost syntézy (při interpretaci výsledků).
  • Znalost MS Office je samozřejmostí.
  • Uvítáme znalost anglického jazyka (alespoň stupeň B1).
  • Hledáme týmového hráče, který se domluví s kolegy, ale dokáže pracovat i samostatně.
  • Výhodou je znalost legislativy týkající se hospodaření s majetkem státu a praxe ve státní správě.
  • Souhlas s provedením bezpečnostního řízení podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.

Co nabízíme my:

  • Pracovní poměr prozatím na dobu určitou 1 rok s možností následného prodloužení.
  • Klademe velký důraz na vzdělávání našich zaměstnanců – u nás vás čeká průběžné prohlubování kvalifikace v oboru.
  • Máme pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené.
  • Všichni zaměstnanci mají každý měsíc peněžitý příspěvek na stravování, mají možnost čerpat slevu na pohonné hmoty, rodiče mohou využít dětskou skupinu přímo v budově.
  • Novou moderní budovu na Ortenově náměstí s možností parkování aut a jízdních kol, zaměstnanci mohou také využívat fitness zónu v budově.

Chcete vědět víc? Podívejte se například na naše Výroční zprávy, ve kterých každoročně shrnujeme výsledky našich kontrol. Každý týden pak zveřejňujeme výsledky jedné kontroly – koukněte na Tiskové zprávy na našem webu. Máme také Linked-in, Twitter/X a YouTube kanál.

Zaujali jsme vás? Pošlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Komunardů 1634/44, 170 00, Praha 7.

Nabídky přijímáme nejpozději do 17. 5. 2024.